«Мисливська садиба»«Мисливська садиба» - невеличкий приватний комплекс зеленого туризму, який розташувався у курортному селі Лумшори Перечинського району  на Закарпатті. На території є три будиночки, в яких п’ять кімнат, «руська» баня, відкритий плавальний басейн. Поряд ресторан «Колиба», приміщення для купання в чанах, ставок.
Особливістю цього курорту є купання у чавунних великих чанах, під якими розводять вогонь. Після прийняття ванн, у гарячій воді, настояній на лікарських травах, туристи охолоджуються, занурюючись у кришталево чисту воду гірської річки.
У програмі відпочинку: туристичні походи до Комсомольського озера, яке розташоване біля підніжжя гори Полонина Руна; до водоспадів Соловей та Партизан; збирання дикоростучих ягід і грибів; екскурсія до гірського села Лікіцари, де функціонує дерев’яна церква 18 століття. У ставку можна порибалити на гірську форель.
У ресторані «Колиба» запропонують самобутню, притаманну цьому регіону кухню. Смажена форель, печена картопля з салом, грибні страви, банош, бограч, чаї з цілющих трав та лісових ягід. Все це готується із продуктів, які вирощені місцевими селянами. А гриби, ягоди, трави зібрані біля підніжжя та на самій горі Полонина Руна, висота якої 1472 метри над рівнем моря.
Відпочинок у «Мисливській садибі» є оздоровчим, тому що приготування води для купання в чанах підбирається індивідуально – залежно від віку відвідувачів та особливостей їх організму. Такі процедури позитивно впливають на серцево-судинну систему, лікують артрити, ревматичні захворювання, позитивно впливають на психологічний стан. У «руській» бані Ви можете подихати парами розчину морської солі, хвої, настоїв лікарських рослин.
Проживання:
двохмісні номери – 3
трьохмісні – 2
Закарпатська область, Перечинський район, с. Лумшори, вул. Лугова, 5
Контактні телефони: 8-050-185-04-15;  8-099-041-78-31;
E-mail: pohovlad@gmail.com
www.chan.com.ua